Ako nakupovať

Kategórie
 
 
 
 
 

AKO U NÁS NAKUPOVAŤ

V tehotenskej móde zvykne byť výber správnej veľkosti vybraného kúsku ešte väčšou dilemou ako pri bežnej dámskej móde. Máloktorá z vás vie totiž predpokladať, ako sa bude vyvíjať vaše telo počas nasledujúcich mesiacoch. Nám v DONEE veľmi záleží, aby Ti kúsok, ktorý si si u nás vybrala, sadol a sprevádzal Ťa pohodlne najbližším obdobím. Myslíme na to preto už pri tvorbe samotných strihov. Každý jeden testovali budúce mamičky v rôznych štádiách tehotenstva a mnohé z nich prešli mnohopočetnými úpravami, kým sa dostanú do rúk k našim zákazníčkam. Aby sme Ti uľahčili rozhodovanie pri výbere veľkosti, zodpovedali sme najčastejšie otázky, ktoré dostávame od našich zákazníčok. 

Ako si vyberiem správnu veľkosť ?

Väčšina kúskov v našej ponuke je nadizajnovaných tak, že počítajú s rastúcim bruškom. A tak pokiaľ sa Ti váha počas tehotenstva navyšuje primerane, mala by Ti postačovať tá veľkosť, ktorú si nosila aj pred tehotenstvom. Pokiaľ je predpoklad, že sa Ti konfekčná veľkosť zväčší o 1-2 čísla, odporúčame voliť o číslo väčšiu veľkosť, ako si nosila pred tehotenstvom. 

Je možné ušiť mi vybraný kúsok na mieru ? 

Áno, každý jeden model vieme ušiť na mieru. Stačí sa s nami skontaktovať a my Ti poradíme, ktoré konkrétne rozmery potrebujeme pre zhotovenie Tvojho vybraného kúsku priamo pre Teba.

Je možné si kúsky niekde vyskúšať ?

Žiaľ, aktuálne nie. Plánujeme však v Bratislave otvoriť v najbližších mesiacoch showroom spojený s ateliérom. Možno si do neho prídeš vyskúšať kúsky na dojčenie :)

Čo ak mi kúsok nesadne ?

Takémuto prípadu sa snažíme predísť práve tým, že ušijeme konkrétny model na mieru. Ak sa to však predsa len stane, rady Ti vyjdeme v ústrety a kúsok Ti ušijeme v upravených veľkostiach. Pôvodný kúsok sa nám však musí vrátiť v nepoškodenom stave bez známok nosenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia